درب های ضد سرقت

ویژگی درب های ضد سرقت

ممکن است فکر کنید چرا من به درب های ضد سرقت نیاز دارم؟ اگر می خواهید از خانواده و اموال خود محافظت کنید قطعاً به آن نیاز خواهید داشت.

 

وجود یک درب ضدسرقت بخش مهمی از امنیت خانه است. متاسفانه آمارها نشان می‌دهد که آمار دزدی افزایش یافته است. بنابراین لازم است برای حفاظت از خانه و خانواده خود یک درب ضد سرقت نصب کنید. خانه مکانی است که روز خود را در آنجا شروع می‌کنید و توقع دارید تا آخر شب در آن احساس امنیت داشته باشید. یک درب امنیتی خوب به شما امکان می‌دهد تا از عزیزان و اموال خود محافظت کنید. علاوه بر این درب‌های ضد سرقت امنیت کودکان و حیوانات خانگی را تضمین می‌کنند تا مبادا سارقان، آنها را به طور تصادفی از خانه خارج کنند. همچنین مانع از ورود پشه‌ها، موش‌ها و سایر حشرات می‌شوند، بنابراین شما و خانواده‌تان را از آسیب‌های ناشی از پشه‌ها، حشرات و خزنده‌ها حفظ می‌کند.

 

دربهای ضد سرقت در انواع رنگ، سبک و طرح‌های مختلف موجود است. این راهنما به شما کمک می‌کند تا بسته به شرایط شخصی و میزان امنیت مورد نیازتان تصمیم بگیرید که کدام محصول برایتان مناسب است.

 

دنبال چه چیزی هستید؟

امروزه انواع درب‌های ضد سرقت وجود دارند که از مواد مختلف و با ویژگی‌های مختلفی ساخته شده‌اند و ظاهر، سبک و سطح امنیتی مختلفی را فراهم می‌کنند. درب امنیتی یک اصطلاح عمومی است و هیچ امنیتی را تضمین نمی‌کند، مگر اینکه به استانداردهای معتبر جهانی مجهز باشد. درب‌های ضد سرقت از طیف وسیعی از مواد مقاوم مانند آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده‌اند. بهتر است محصولات خود را از یک تامین کننده معتبر خریداری کنید که با توجه به استانداردهای جهانی ساخته شده باشد.

 

در اینجا بهترین ویژگی‌های درب‌های ضد سرقت را بیان می‌کنیم:

 

۱. درب های ضد سرقت برای قدرت طراحی شده‌اند

در حالی که درب‌های معمولی می‌توانند بی دوام باشند و به راحتی باز شوند اما درب‌های ضدسرقت در نهایت امنیت طراحی شده‌اند. آنها همچنین در برابر ضربه و شیشه مقاوم هستند و لولای آن‌ها به آسانی نمی‌شکند.

 

۲. این درب ها در برابر سرقت مقاوم هستند

درب‌های امنیتی در برابر سرقت مقاوم هستند. این درب‌ها تحت آزمایش‌های سری قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که آنها نمی‌توانند با وسایل مختلفی از قبیل چاقو یا دیلم به راحتی باز شوند. در داخل درب‌های ضد سرقت از یک ورقه فلزی بسیار محکمی استفاده می‌شود که مانع از هر گونه ورود و نفوذ سارقان می‌گردد.

 

۳. درب های ضد سرقت در برابر آتش مقاوم هستند

یک درب امنیتی با کیفیت در برابر آتش مقاوم است. این درب‌ها گسترش شعله‌های آتش در آتش سوزی‌ها را متوقف می‌کنند. درب امنیتی باید تحت آزمون‌های زیر قرار بگیرد: حفاظت از آتش و تضعیف آتش. این تضمین می‌کند که شما از حملات مصنوعی و گرمای تابشی در امان هستید. در ساخت درب‌های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز برای جلوگیری از حریق استفاده می‌شود.

 

۴. درب های ضد سرقت در برابر آب و هوا مقاوم هستند

در مناطقی که گردباد شدید رایج است، درب‌های امنیتی باید آزمون مقاومت در برابر گرد و غبار را انجام دهند. این امر تضمین می‌کند که در صورت وقوع گردباد شدید یا طوفان از شما و خانواده‌تان محافظت می‌شود. به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی در اطراف درب‌های ضد سرقت از یک نوار یا زه لاستیکی استفاده شده است.

 

۵. آنها در اندازه‌های مناسب ساخته شده‌اند

درب‌های امنیتی می‌تواند به صورت سفارشی و بر اساس نیازهای شما و نیازهای خاصی ساخته شود، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که برای خانه شما مناسب هستند.

 

۶. این درب ها به خوبی عمل می‌کنند

درب‌های امنیتی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که خوب عمل کنند. علاوه‌براین، آنها با کیفیت و کارایی قابل قبولی ساخته می‌شوند. ساختار درب‌های ضد سرقت به گونه‌ای می‌باشد که بعد از نصب در چهارچوب غیر قابل اهرم کردن می‌باشد.

 

۷. درب های ضد سرقت قفل برتر دارند

بهترین درب‌های امنیتی با قفل‌های محکم و امنیتی ساخته شده‌اند. قفل‌های قوی و با کیفیت برای حفظ امنیت خانه ضروری هستند. قفل درب‌های ضد سرقت دارای ۱۱ زبانه می‌باشند که در سه جهت مختلف عمل می‌کنند.

 

۸. آنها ارزش اموال شما را اضافه می‌کنند

نصب درب‌های امنیتی یک سرمایه گذاری است که نه تنها از شما محافظت می‌کند بلکه ارزش اموال شما را نیز افزایش می‌دهند. اگر در آینده تصمیم به فروش آن را دارید، می‌توانید قیمت خانه خود را ارتقا دهید.

 

درب‌های ضد سرقت انواع مختلفی دارند که در زیر با آنها اشاره می‌کنیم:

 

۱- چدن مشبک

درب های امنیتی دارای یک قاب آلومینیومی بیرونی هستند، اما این درب‌ها اولین نوع درب‌های ضد سرقت مجهز به چدن مشبک هستند. نکته مهمی که در مورد این درب‌های ضد سرقت وجود دارد این است که به راحتی با معماری و سبک خانه شما سازگار است. اما باید یادآوری کنیم که درب‌های چدن مشبک، بسیار سنگین هستند.

 

۲- انواع تزئینی

اگر می‌خواهید درب امنیتی خود را به یک ظاهر منحصر به فرد تبدیل کنید، معقول‌ترین شرط آن نصب یک پنجره مشبک تزئینی است. مزیت اصلی آن انعطاف پذیری در مورد سفارشی سازی آن است. اگر یک درب امنیتی معمولی نصب کنید، فقط در برابر جلوگیری از سرقت‌ها و تهاجم خانه خیالتان راحت می‌شود و نمی‌توانید انتظار داشته باشد که یک سبک عالی را ارائه دهد. اما شما می‌توانید الگوها و اشکال مختلفی را انتخاب کنید که در عین امنیت بسیار جذاب هستند.

 

۳- درب امنیتی فولادی ضد زنگ

هنگامی که صحبت از درب‎های امنیتی می‌شود، محصولات ساخته شده از مواد ضد زنگ گران‌ترین آن است. با این حال، این درب‌ها با وجود قیمت گرانشان، بالاترین سطح امنیت را ارائه می‌دهند. این یک درب امنیتی فوق العاده است که از یک سیستم قفل سه نقطه‌ای استفاده می‌کند و دارای ترکیبی از فولاد ضد زنگ و سیم  فولادی سنگین است. بنابراین خیالتان راحت باشد که این درب‌ها نمی‌شکنند.

 

مواردی که باید در هنگام نصب درب بدانید:

اول، شما باید بدانید که آیا درب امنیتی شما شامل چهار چوب است یا خیر. بعضی درب‌های ضدسرقت با چهارچوب ارائه می‌شوند، در حالی که بعضی درب‌ها فقط شامل درب هستند. درصورتی که درب ضد سرقت فاقد چهارچوب باشد به چهارچوب خانه نگاهی بیندازید تا فرسوده نباشد.

 

دوم، ممکن است بخواهید یک نصاب حرفه‌ای استخدام کنید. در این حالت شما به دقت زیادی نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که درب شما به لبه آن متصل شده و به آرامی روی لولا قرار می‌گیرد. اگر بخواهید خودتان آن را نصب کنید، دستورالعمل‌های گام به گام آن را دنبال کنید.

 

سوم، آیا شما خودتان درب امنیتی را نصب می‌کنید و یا یک نصاب حرفه‌ای استخدام می‌کنید، در هر صورت مطمئن شوید که پیچ و مهره‌ها مهرو موم شده‌اند و به راحتی باز نمی‌شوند. پیچ و مهره‌ها باید از کیفیت درجه ۱ باشند و محکم بسته شده باشند.

 

اگر می‌خواهید برای افزایش امنیت خانه خود درب‌های ضد سرقت نصب کنید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آنها کمک بگیرید.

 

1 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یک =